strona główna
Aktualności  |  O firmie  |  Oferta  |  Usługi  |  Kontakt      
Producenci
 
Statystyki

on-line: 4   odwiedzin: 560005  
 
Imieniny

Natalia, Blanka, Eligiusz
 
Kontakt
 
Oferta
 
 

Oferta nasza jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Do dyspozycji klientów uruchomiliśmy w sklepie internetowym moduł, który pozwala na porównanie oferowanych towarów pod względem danych technicznych, ceny, okresu gwarancyjnego, itp. Dzięki temu Państwo jako nasi klienci możecie się wstępnie zapoznać nie tylko z produktami, ale także je porównać. Będziemy się też przy każdym produkcie wskazywać jakie inne produkty wpółpracują, czy wręcz współdziałają z wybranym produktem.

Usługi wykonywane będą przede wszystkim na materiałach zawartych w naszym sklepie internetowym. W przypadku zapytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dla klientów którzy chcieliby mieć opracowany całkowity projekt udostępniliśmy za hasłem dostęp do FTP naszej firmy. Każdy katalog na FTP naszej firmy jest udostępniany tylko dla jednego klienta, a co za tym idzie, nie ma możliwości aby osoby trzecie podejrzały przesłane pliki.

Staramy się naszym klientom zaproponować dobre rozwiązania, integrujące maksymalnie wiele systemów z nałożeniem nacisku na prostotę użytkowania, oraz na wysoką jakość aoferowanych produktów.

 
 
 
 
Wyszukiwarka
Grupa:
Podgrupa:

producent:

szukaj:
 Szukaj