strona główna
Aktualności  |  O firmie  |  Oferta  |  Usługi  |  Kontakt      
Usługi
Systemy domofonowe - projektowanie, montaż, konserwacja
CCTV - projektowanie, montaż, konserwacja
Automatyka bram i szlabanów
Kontrola dostępu i RCP
 
Producenci
 
Statystyki

on-line: 4   odwiedzin: 560023  
 
Imieniny

Natalia, Blanka, Eligiusz
 
Kontakt
 
Centralne Odkurzacze
 
 

Firma nasza wykonuje systemy centralnego odkurzania dla klientów indywidualnych, jak i firm. Systemy budujemy na podstawie materiałów firmy BEAM. Jest to kanadyjska firma która weszła w skład grupy Electrolux.

Elementy do systemu można zakupić wkrótce w naszym sklepie internetowym, ale bardziej dla Państwa opłacalne jest zamówienie w naszej firmie wykonanie instalacji w Waszym domu, czy firmie. W takim przypadku koszty materiałowe wraz z kosztami montażu są niewiele wyższe od bezpośredniego zakupu poprzez sklep internetowy, a za to osiagają Państwo profesjonalny montaż wykonany przez naszą firmę. Ponadto nie ma problemu gdy montaż wykonuje firma APEK z elementami zakupionymi w nadmiarze. Po prostu do kosztu instalacji wchodza tylko zabudowane elementy.

Dla klientów którzy chcieliby porównać koszty przy zakupie materiałów poprzez sklep, a przy wykonaniu systemu poprzez naszą firmę zapraszamy do składania projektów poprzez FTP uruchomiony dla Państwa na stronach internetowych naszej firmy. Wystarczy przesłać zapytanie o udostępnienie FTP dla przesłania projektu. Wtedy zwrotnie przesyłamy nazwę użytkownika i hasło dostępu do FTP.

 
 
 
 
Wyszukiwarka
Grupa:
Podgrupa:

producent:

szukaj:
 Szukaj