strona główna
Aktualności  |  O firmie  |  Oferta  |  Usługi  |  Kontakt      
Producenci
 
Statystyki

on-line: 5   odwiedzin: 560019  
 
Imieniny

Natalia, Blanka, Eligiusz
 
Kontakt
 
Software
 
 

Firma nasza oferuje software dla szkół pod nazwa e-Dziennik, wraz z modułami współpracujacymi takimi jak e-Biblioteka, e-Testy i inne.

Jest to produkt firmy EKO-7 z Warszawy.

Oprogramowanie to różni się znacznie od innych tego typu programów istniejących na rynku. Powstały one w ścisłej współpracy z nauczycielami, dyrektorami szkół, opiekunami, uczniami. Ich pomysły, wymagania zostały przełożone na oprogramowanie najlepiej dopasowane do potrzeb szkół, uczelni.

Czym różni się od innych tego typu programów na rynku?
Intuicyjnością. Prawie bez pomocy samouczka, zarówno administratorzy, nauczyciele, uczniowie, opiekunowie radzą sobie z pracą w e-Dzienniku.
Dostępnością. Poprzez przeglądarkę internetową można użytkować e-Dziennik. Jednocześnie może pracować bardzo wielu użytkowników, i nie ma potrzeby instalacji oprogramowania na komputerze na którym pracujemy.
Bezpieczeństwem. Sesje podczas których łączymy się z serwerem są kodowane tak samo jak sesje bankowe przez protokół SSL.
Ogromnymi możliwościami.
Programy te nie tylko dają możliwość podejrzenia ocen przez opiekunów, ale także pozwalaja na kontakt z nauczycielami, opiekunami, uczniami, zarówno bezpośredni przez e-Dziennik , ale także korzystając z modułu rozsyłania wiadomości przez pocztę email, oraz przez wysyłanie wiadomości na stronę internetowa do działu aktualności danej szkoły. Ponadto jako jeden z niewielu programów posiada oceny średnie ważone. Ale to nie koniec! Posiada coś takiego jak katalogi webowe, pozwalajace na zadawanie i odbiór prac poszczególnym uczniom, jak i całym klasom. Ponadto można utworzyć dowolne raporty jakie sobie zażyczymy....

Jest to tylko wycinek informacji na temat tego produktu. Zapraszamy na stronę domowa producenta www.e-dziennik.com.pl, gdzie jest również dostęp do demo tego produktu.

 
 
 
 
Wyszukiwarka
Grupa:
Podgrupa:

producent:

szukaj:
 Szukaj